Gdańsk: wspaniałe miejsce na urlop

Sporo wczasowiczów lubi wczasy nad morzem. Bardzo dużo turystów zamiast egzotycznych wycieczek decyduje się na urlop nad morzem. Pobierowo, Łeba, Ustka – to niektóre punkty docelowe podróży. Niemała grupa wakacyjnych podróżników omija Trójmiasto, wyobrażając sobie całe chmary urlopowiczów. A przecież 3miasto mimo, że popularne, nie jest tak tłumne, by nie dało się swobodnie zwiedzać, czy wypoczywać.

Urlop nad naszym morzem: Trójmiasto

Całe Trójmiasto bezsprzecznie warte jest odwiedzin, a zwłaszcza, jeżeli tylko chcemy zaplanować nieco dłuższą wycieczkę nad Bałtyk. Pobyt w większej miejscowości daje nam bardzo różne opcje. Po pierwsze i najważniejsze – bez wątpienia nie mamy gwarancji, że przez cały pobyt będziemy cieszyć się piękną pogodą. Wypoczynek w większym mieście gwarantuje, że nawet jeśli pogoda nie będzie korzystna nie będziemy znudzeni. Cudowne Stare Miasto Gdańska to element obligatoryjny dla każdego amatora ciekawych restauracji i wspaniałego jedzenia. Trójmiasto to nie tylko sam Gdańsk Taxi przewiezie nas do pobliskiego pięknego Sopotu, gdzie będziemy mieli niepowtarzalną okazję przejść się po ciekawym Monciaku. Przy okazji powinniśmy zwiedzić również Gdynię.

Plażowanie w Trójmieście

Niektórzy obawiają się trójmiejskich plaż oraz tego, czy będą roiły się od urlopowiczów. Rzecz jasna mamy miejsca, w których jest bardziej tłumnie, a także takie, na których nie znajdziemy tłumów. To oznacza, pewnie każdy może odkryć coś, co będzie mu najbardziej odpowiadać. Urlop nad Morzem Bałtyckim rekomendowany głównie w czerwcu i we wrześniu kiedy jest piękna pogoda, ale okres urlopowy jeszcze się nie zaczął bądź już minął.